top of page
SKONIŲ ALĖJA

PASLAUGOS

Klaipėdos maitinimo paslaugų įmonė Skonių Alėja siūlo įvairias maitinimo paslaugas.
 
Nesvarbu, ar planuojate grilio, ar teminį renginį, mes galime Jums padėti. Mūsų paslaugos: maitinimas vestuvėms, maitinimas verslo klientams ir privatiems renginiams, įskaitant vakarėlius ir kitus renginius.

Mes pasirūpinome įvairiausiais klientais ir teikėme specialius meniu, pradedant nuo vieno kąsnio užkandžių iki sumuštinių. Naudojame aukštos kokybės ingredientus ir maistą gaminame su didelę aistra ir rūpesčiu.

 

Skonių alėjoje mūsų maistas yra unikalus ir susideda iš Europos, Afrikos bei Karibų jūros regiono skonių.Siekiant užtikrinti jūsų renginio išskirtinumą, mūsų patiekalai yra gražiai pristatomi įvairiuose akį traukiančiuose padėkluose ir dekoraciniuose induose.

 

Turime didelę patirtį maisto tiekime kurį užtikrins jūsų renginio didelį pasisekimą. Mūsų renginių vadovas glaudžiai bendraus su jumis, kad galėtume tiksliai suprasti jūsų poreikius bei konkrečius reikalavimus ir užtikrinti, kad kiekviena detalė būtų pasirūpinta.

 

Jei planuojate vestuves, paprastai siūlome surengti degustacijos sesiją, kurioje galėsite koreguoti savo pasirinktą meniu ir aptarti konkrečius reikalavimus.

 

Siekiant užtikrinti sklandžią jūsų renginio ar šventės eigą, galime jums suteikti savo barmenų bei padavėjų paslaugas.

bottom of page